Contact

Retail Hoofdkantoor Wis Filters
Zie jij een carrière bij T-Mobile wel zitten, maar heb je nog wel een vraag over een van onze vacatures? Neem dan contact op met onze recruiters.

Retail recruiters

Jenelva Kortstam

06 28 64 26 31 jenelva.kortstam@t-mobile.nl

Nick Duchenne

06 81 91 89 06 nick.duchenne@t-mobile.nl

Jayant Poedai

06 41 88 23 14 jayant.poedai@t-mobile.nl

Hoofdkantoor recruiters

Pauline Koppe

06 81 87 82 60 pauline.koppe@t-mobile.nl

Elisa Middendorp

06 18 55 41 00 elisa.middendorp@t-mobile.nl

Mel Hakker

06 28 61 36 25 mel.hakker@t-mobile.nl

Ons Hoofdkantoor

Oh oh Den Haag, mooie stad achter de duinen. Bekend om het Spui, het strand van Scheveningen, het Binnenhof en natuurlijk vanwege T-Mobile HQ! Een betere plek hadden wij niet uit kunnen kiezen. In slechts vier stappen sta je op het station, tien minuten van de snelweg en slechts vijftien minuten verwijderd van het centrum. En wist je dat er ook ontzettend veel leuke plekken rondom ons hoofdkantoor zijn waar je prima kunt neerploffen voor een healthy lunch, verse kop koffie of een energie gevende vrijdagmiddagborrel als begin van het weekend? Meer heb je wat ons betreft niet nodig.

Contactformulier

Vul onderstaand formulier in en dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op!
Dhr.
Mevr.
*Verplichte velden